IV 24H Charytatywny Bieg Górski – prezentacja statuetek

Czas na prezentację statuetek, które otrzymają nasi wytrwali Biegacze jako trofeum po zakończeniu rywalizacji! Już po raz kolejny zostały wykonane przez naszego Darczyńcę – firmę Werner Kenkel – producent tektury falistej i opakowań. Są wyjątkowej urody, a na żywo prezentują się jeszcze piękniej!

Projekt statuetki: Patryk Salamon

Wykonanie statuetki: Werner Kenkel – producent tektury falistej i opakowań

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym UMW Małopolska oraz Gminy Miasta Bochnia.

Dostępność: Na obrazku znajduje się pięć prostokątnych statuetek o podobnym wyglądzie. Statuetki te mają elegancką, prostą, minimalistyczną formę, wykonane są z materiału przypominającego drewno i masę papierową. Każda statuetka jest oznaczone numerem (I, II, III) lub symbolem serca oraz posiada napisy w języku polskim. Statuetki są opisane jako wyróżnienia za osiągnięcia w ramach „IV edycji 24H Charytatywnego Biegu Górskiego Fundacji Auxilium,” który odbywa się w dniach 31.08.2024 – 01.09.2024 w Bochni. Wyróżnienia są przyznane w różnych kategoriach, takich jak najdłuższy dystans pokonany przez kobietę, mężczyznę oraz drużynę.

W prawym dolnym rogu obrazka znajduje się logo wydarzenia, które przedstawia zielone wzgórza na tle niebieskiego nieba, otoczone napisem „IV 24H Charytatywny Bieg Górski Bochnia – Uzbornia”. W centrum logo znajduje się symbol serca.