Podsumowanie IV 24H Charytatywnego Biegu Górskiego

IV 24H Charytatywny Bieg Górski jest już historią, zatem czas na krótkie podsumowanie tego wyjątkowego i jakże ważnego dla naszej fundacji wydarzenia! W tym miejscu z całego serca dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w realizację Biegu!

Przede wszystkim dziękujemy biegaczom z (rekordowa liczba!) drużyn za udział w tym wyjątkowym, choć niełatwym wydarzeniu. To Wy dodajecie nam skrzydeł i skutecznie zachęcacie do podejmowania kolejnych wyzwań!

A oto i wyniki osiągnięte przez poszczególne drużyny:

1. MIX FIX – 222 km
  2. Werner Kenkel Sport Team – 213 km
  3. Ultra Podziemie– 209 km
  4. SwimRunBlondes – 204 km
  5. Fundacja Auxilium – 201 km
  6. Mechan Team – 183 km
  7. Tarchośfiry – 181 km
  8. Żubry Bochnia – 178 km
  9. Mongolscy Przemytnicy Rzeżuchy – 175 km
  10. Krakowski Klub Morsów Kaloryfer – 172 km
  11. Morsy Z Pasją – 171 km
  12. Kopalnia Soli Wieliczka – 169 km
  13. I LO Bochnia – 165 km
  14. Crazy Running Ladies – 152 km
  15. REBELIANCI – 124 km
  16. LoveLas – 112 km

Łączna liczba pokonanych kilometrów: 2 831 km!!!

Statuetki za najwięcej pokonanych okrążeń otrzymali:
– wśród mężczyzn – Maciej Jermak – 55 pętli
– wśród kobiet – Katarzyna Bartosińska – 42 pętle

Gratulacje dla wszystkich Biegaczy!!!

Składamy podziękowanie na ręce UMWM Małopolska i Gminy Miasto Bochnia za wsparcie finansowe, dzięki któremu mogliśmy z powodzeniem dopiąć wszystkie tematy organizacyjne Biegu!

Bardzo dziękujemy wszystkim Darczyńcom Biegu (w kolejności alfabetycznej):

Dziękujemy MDK w Bochni i BZUK Bochnia za nieodpłatne użyczenie terenu.

Dziękujemy OSP Chodenice za wsparcie medyczne i opiekę na trasie biegu.

Szczególne podziękowania składamy na ręce naszych dzielnych wolontariuszy, którzy już od piątku uczestniczyli w przygotowaniu Biegu, zabezpieczali trasę, pomagali nam na zapleczu, dopingowali naszych zawodników na trasie, sprzątali z nami teren i dbali o świetną atmosferę w trakcie imprezy!

Gorące podziękowania dla Pawła Klasy – KlasaFoto za piękne zdjęcia, które pokazują ogrom wysiłku włożonego przez zawodników w trakcie imprezy i jak zawsze zachwycają.

Dziękujemy Bochnianin.pl za promocję medialną naszego Biegu

Firmie Timekeeper dziękujemy za profesjonalne mierzenia czasu naszych Biegaczy!

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym UMWM Małopolska oraz Gminy Miasta Bochnia.

Fot.: Paweł KlasaFoto

Dostępność: na zdjęciu znajduje się duża grupa ludzi pozujących wspólnie do zdjęcia grupowego. Wszyscy są uśmiechnięci i wyglądają na zadowolonych. Większość z nich ma na sobie sportowe ubrania, a niektórzy trzymają w rękach dyplomy lub statuetki, co sugeruje, że właśnie uczestniczyli w biegu charytatywnym. Grupa jest ustawiona na drewnianej scenie, a w tle widoczne są banery z logotypami darczyńców oraz napisami związanymi z biegiem charytatywnym. Większość osób z dumą nosi zielone medale na szyi, co oznacza, że bieg został ukończony. Niektórzy uczestnicy stoją, inni siedzą na scenie, a kilka osób klęczy lub siedzi na pierwszym planie na drewnianym podeście. Na twarzach większości osób widnieje uśmiech, a wielu z uczestników macha do aparatu, co nadaje zdjęciu radosny i przyjazny charakter. Zdjęcie przedstawia moment radości i wspólnego celebrowania po zakończonym wydarzeniu sportowym.