Podsumowanie akcji BOCHNIA DLA POWODZIAN

Kochani! Czas na podsumowanie zbiórki na rzecz powodzian. Wasze wsparcie i zaangażowanie przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Szczególnie dziś, gdy uczestniczyliśmy w pakowaniu auta, które wywiezie dary do Gminy Głuchołazy.

Jesteśmy zbudowani i wzruszeni, że mimo tak niewielkiego zakresu czasowego samochód wyjedzie zapakowany po brzegi.

Dziękujemy:

Przede wszystkim dziękujemy Mieszkańcom naszego miasta Bochnia, którzy jak zawsze stanęli na wysokości zadania, okazali serca, otworzyli portfele i wsparli zbiórkę zarówno rzeczową jak i finansową. Dzięki Waszemu wsparciu udało się zakupić osuszacz przemysłowy, którego zakup w tym terminie był niemal niemożliwy.

Dziękujemy wszystkim osobom, które bezinteresownie zaoferowały swoje wsparcie w kwestii transportu darów do miejsc dotkniętych powodzią. Nie zaangażowaliśmy wszystkich, ale ogrom Państwa odzewu spowodował, że zbiórka będzie kontynuowana, w najbliższym czasie przekażemy informacje o dalszych możliwościach wsparcia.

W dalszym ciągu zbieramy środki na konto:

Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz Dzieciom i Młodzieży AUXILIUM
Ul. Brzeźnicka 55D, 32-700 Bochnia
Alior Bank: 39 2490 0005 0000 4600 0015 9289
Dopisek: BOCHNIA DLA POWODZIAN

Na 20 września zostało zebrane 15.000 zł!

Pozostajemy w kontakcie! Dziękujemy za zaufanie, za to że jesteście i że ZAWSZE można na Was liczyć. Wasza poMOC ma niezwykłą MOC!

Dostępność: Zdjęcia przedstawiają proces zbierania i pakowania różnorodnych towarów ramach akcji pomocy dla powodzian z gminy Głuchołazy. Na zdjęciach widać, że w proces zaangażowani są strażacy i pracownicy cywilni. Na kilku zdjęciach prezentowane są pakowane dary: osuszacz, miotły, łopaty, wiadra, skrzynki z narzędziami, wodę mineralną, puszki jedzeniem, papier toaletowy, ręczniki papierowe i inne artykuły higieniczne.

Screenshot

Akcja BOCHNIA DLA POWODZIAN

BOCHNIA DLA POWODZIAN W obliczu tragedii wielu tysięcy mieszkańców ościennych województw połączmy siły i po raz kolejny pokażmy, że nie jest nam obojętny los innych. Fundacja Auxilium uruchomiła subkonto do