Podsumowanie akcji BOCHNIA DLA POWODZIAN – aktualizacja!

Szanowni Państwo,

Rozliczamy zbiórkę dla Powodzian, którą zorganizowaliśmy wspólnie z niżej wymienionymi organizacjami i firmami.

Na subkonto fundacji, przeznaczone na ten cel, wpłynęło 1️⃣9️⃣.4️⃣1️⃣4️⃣,0️⃣0️⃣zł – dziękujemy za wpłaty! ❤❤❤

Za zebrane pieniądze (z darowizn celowych na zakup osuszacza, agregatu) zakupiliśmy osuszacz, który przewieźliśmy do Gminy Głuchołazy i agregat prądotwórczy, który przekazaliśmy do Starego Gierałtowa.

Kwota pozostała po zakupach: 1️⃣3️⃣.9️⃣2️⃣4️⃣,0️⃣0️⃣ zł zostanie w przyszłym tygodniu przekazana na konto potwierdzone przez przedstawicieli Głuchołazy – Miasto i Gmina (aktualnie zawnioskowaliśmy o przekazanie oficjalnego konta).

Darowizny rzeczowe zostały przekazane do Gminy Głuchołazy dwoma transportami koordynowanymi przez firmy AQUER oraz Plastbud – Okna i Drzwi do Twojego domu – dziękujemy za pomoc w transporcie! ❤

Wszystkim Państwu dziękujemy za udział w akcji, zbiórka która trwa aktualnie, prowadzona jest w Mascort Opakowania Hurt-Detal – zachęcamy do przekazywania darów, potrzeby powodzian niestety są ogromne, liczy się każdy gest.

Dziękujemy, że ponownie mogliśmy na Państwa liczyć, jesteśmy wdzięczni za wszystkie dary i datki i okazaną pomoc organizacyjną i logistyczną.❤❤❤

Dziękujemy:

Gminie Miasto Bochnia za przyłączenie się do akcji, udostępnienie miejsca na dary, przewiezienie darów do punktu zbiórki, dobre słowo i otwartość i bezinteresowność w działaniu;
strażakom ochotnikom z OSP Chodenice za koordynację akcji, pakowanie, streczowanie, przygotowanie palet do wywózki, przechowanie darów we własnym magazynie, dobre słowo i otwartość na wsparcie o każdej porze dnia i nocy;
strażakom z OSP Kolanów – za włączenie się do akcji, bezinteresowną pomoc, wsparcie przy pakowaniu darów i otwartość na drugiego człowieka;
przedstawicielom bocheńskiego biznesu, którzy włączyli się do zbiórki rzeczowej, zapewnili transport, preferencyjne ceny, wsparli zbiórkę finansową na rzecz powodzian:
AQUER (wsparcie rzeczowe, transport do Głuchołazy – Miasto i Gmina
Plastbud – Okna i Drzwi do Twojego domu (wsparcie rzeczowe, transport do Gminy Głuchołazy)
Społem PSS Bochnia (wsparcie rzeczowe)
ISPRZET.pl – dla budowy, przemysłu i domu (preferencyjne ceny na osuszacz i agregat prądotwórczy)
Dom Ubezpieczeń Kropidłowscy (wsparcie finansowe);
WBC Invest (wsparcie finansowe);
GCKCziS Rzezawa oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rzezawie za organizację zbiórki pieniędzy i darów w Borku;
członkom KWW Reaktor B7 Inspirujemy zmiany oraz Klub Radnych Reaktor B7 za inicjatywę, koordynację transportów, całodobową dostępność, kontakt z Centrum Zarządzania Kryzysowego w Głuchołazach, pomoc w zakupach i kompletowaniu darów;
Powiat Bocheński, portalowi Bochnianin.pl, Kulturalna Bochnia, Bochnia Brzesko z bliska za nagłośnienie zbiórki;
InPost – Paczkomat, Kurier za pomoc w wysyłce agregatu prądotwórczego, który został dostarczony do Parafia Nowy Gierałtów.

Przede wszystkim dziękujemy Mieszkańcom naszego miasta Bochnia, którzy jak zawsze stanęli na wysokości zadania, okazali serca, otworzyli portfele i wsparli zbiórkę zarówno rzeczową jak i finansową. Dzięki Waszemu wsparciu udało się zakupić osuszacz przemysłowy, którego zakup w tym terminie był niemal niemożliwy.

Dziękujemy wszystkim osobom, które bezinteresownie zaoferowały swoje wsparcie w kwestii transportu darów do miejsc dotkniętych powodzią. Nie zaangażowaliśmy wszystkich, ale ogrom Państwa odzewu spowodował, że zbiórka będzie kontynuowana, w najbliższym czasie przekażemy informacje o dalszych możliwościach wsparcia.

Dostępność: Na obrazku widać podziękowanie wyrażone za pomocą tekstu i grafiki. Na środku obrazka znajduje się duży, czerwony napis „Dziękujemy!”. Poniżej znajduje się logo „Auxilium”, gdzie napis jest granatowo-czerwony.
Obrazek ma kształt dużego serca złożonego z wielu małych, czerwonych serduszek. Całość ma pozytywny i wdzięczny charakter, dzięki żywym kolorom i sercom, które symbolizują wdzięczność i wsparcie.

Podsumowanie akcji BOCHNIA DLA POWODZIAN

Kochani! Czas na podsumowanie zbiórki na rzecz powodzian. Wasze wsparcie i zaangażowanie przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Szczególnie dziś, gdy uczestniczyliśmy w pakowaniu auta, które wywiezie dary do Gminy Głuchołazy. Jesteśmy